שלוחת UIBE-ISRAEL
האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל

אוניברסיטת UIBE-ISRAEL, היא השלוחה הישראלית של אוניברסיטת העילית הסינית The University of International Business Economics (UIBE). אוניברסיטת UIBE נחשבת לאחת האוניברסיטאות המובילות בסין ומדורגת ראשונה בתחומי הניהול, הכלכלה והיחסים הבינלאומיים ולעתים קרובות מתוארת האוניברסיטה כמקבילה הסינית של ״לונדון סקול אוף אקונומיקס״.

关于贸大北京

להשתלב בעולם האקדמי ובעולם העסקי

הקמת UIBE-ISRAEL נולדה עקב זיהוי צורך תיאורטי ומעשי בקרב בוגרי אקדמיה שיודעים ומבינים את סין. בוגרי האוניברסיטה יוכלו להשתלב בעולם האקדמי ובעולם העסקי וייהנו מהבנה מעמיקה של העולם הגלובלי ומזווית ראייה שונה וייחודית וכלים מקצועיים רבים. מטרת האוניברסיטה היא להעניק לבוגריה כלים וידע הנדרשים להתמודדות עם אתגרי העתיד בדגש על הכשרה אקדמית איכותית, מקצועית ומתוך ראיה מערכתית וגלובלית.

 

אוניברסיטת UIBE-ISRAEL נמצאת בפתח תקוה, סמוך לצירים מרכזיים המעניקים גישה נוחה לצירי תחבורה מרכזיים ולתחבורה ציבורית.
בנוסף, פתח תקוה מובילה בהיבטים של אוכלוסייה, חינוך, תעשייה וטכנולוגיה. וגם של מרכזי היי-טק גדולים ומרכזים רפואיים מהמובילים בישראל.

הסטודנט במרכז

אוניברסיטת UIBE-ISRAEL שמה את הסטודנט במרכז תוך הבנה כי הסטודנטים צמאים לידע מעשי-יישומי לצד הבנה אקדמית-מחקרית.
כל תוכניות הלימודים ב- UIBE-ISRAEL נבנו תוך תכנון קפדני וחשיבה מעמיקה ומתוך כוונה לתת מענה לצרכי עולם המחר – יותר כלים, יותר מחקר, יותר הבנה, יותר חשיבה, יותר אינטגרציה בין מזרח ומערב ויותר שילוב בין אקדמיה ופרקטיקה.

 

תוכניות הלימוד, המחקר וההכשרה של אוניברסיטת UIBE-ISRAEL הן בין המתקדמות והעדכניות ביותר באקדמיה ומכוונות למצוינות אקדמית ומחקרית ובנויות כך שבוגרי האוניברסיטה יצאו עם מינימום חסמי שוק ומקסימום יתרון תחרותי על פני בוגרי מוסדות אחרים גם שנים רבות קדימה.

השילוב בין ההון האנושי שלנו בישראל לבין סין – המעצמה הטכנולוגית והכלכלית האדירה, יתרום להצלחת הסטודנטים בעולם החדש.

关于贸大北京

הרבה יותר מתואר

האוניברסיטה הסינית הבינלאומית UIBE-ISRAEL מציעה בשנת הלימודים הקרובה את תוכנית הלימודים לתואר ראשון במנהל העסקים של UIBE – הנחשבת לתכנית מנהל העסקים הטובה והמבוקשת בסין, תכנית זו נועדה לתת לבוגריה כלים מקצועיים לפעול ולהוביל בעולם דינאמי, טכנולוגי וגלובלי, עולם בו שרשרת האספקה עוברת הלוך ושוב בין יבשות שונות ודוברת כמה שפות ותרבויות עסקיות.

 
חוץ מהתואר עצמו וכחלק מתכנית הלימודים ילמדו הסטודנטים אנגלית וסינית ברמה של כלי עבודה ויטוסו במסגרת הלימודיים פעמיים לסין.

הנסיעה הראשונה: לסמסטר קיץ, בה יכירו הסטודנטים את סין ואת השפה הסינית בצורה ישירה. 

והנסיעה השניה: לסמסטר מלא, אותו יעבירו הסטודנטים באוניברסיטת האם היוקרתית ואפילו יתמחו בחברות בינלאומיות כמו טיקטוק, טנסנט, עליבאבא, ועוד.

经贸大学

מביטים אל העתיד

UIBE-ISRAEL פתחה את בית הספר למנהל עסקים ובהמשך מתוכננים להיפתח מסלולים אקדמיים נוספים (בכפוף לאישורי המל"ג) בתחומים כגון: מדעי המחשב, הנדסה, תקשורת, טכנולוגיה ומדעי הבריאות ועוד. בנוסף בימים אלו ממש מתחילות העבודות התכנון וההקמה של קמפוס הקבע של האוניברסיטה, שיהיה בין הקמפוסים היפים והמתקדמים מסוגם בישראל.

ביחד עם הקהילה

特别项目

פעולת בשיתוף עם עיריית פתח תקוה ועם עמותות, חברות וארגונים חברתיים למען הקהילה.

在以色列的贸大开拓全球机遇

פרויקט יזמים צעירים

תכנית לעידוד יזמות
- בקרוב -

תוכנית "צמרות"

למצטיינים בבתי ספר תיכוניים ובחטיבות ביניים.

מערך לימודים

מערך לימודים עבור הקהילה הצעירה והבוגרת

לימודי השפה הסינית

לימודי השפה הסינית (כתיבה, קריאה ודיבור).

חוגי העשרה

חוגי העשרה בנושאי כלכלה ותרבות סינית ועוד

הלו נרדמתם?

ההרשמה תיכף מסתיימת

077-8050196 דילוג לתוכן